Dlaczego warto ją pić?
- zawiera witaminy: K, E, C i B1 a także fosfor, krzem i wapń a więc - WZMACNIA PAZNOKCIE I WŁOSY!
- ma działanie moczopędne, więc pomaga pozbyć się nadmiaru wody z organizmu a to powoduje, że czujemy się lżej i szczuplej
- idealna na problemy z układami: krążenia i pokarmowym a także Obniża poziom cukru we krwi. Gdy mamy problemy z trzustką i wątrobą, na pewno pomoże.
- Oczyszcza krew z toksyn
- zwiększa odporność organizmu w okresie zimowym i wiosennym a więc na teraz idealna
- Wpływa na rozwój czerwonych krwinek a więc anemii i osłabieniom mówi STOP!
- Leczy choroby skóry głowy
- Pomaga zlikwidować stres
A więc jak łatwo zauważyć, właściwości ma bardzo wiele. Pomaga na pewno, ale czy może zaszkodzić?
Na opakowaniu są wymienione działania niepożądane:
-wymioty
-nudności
-biegunka
Ale wiadomo jak z każdym produktem. Jeśli będziemy spożywać z rozwagą żadne skutki uboczne nam nie straszne. Można pić przez miesiąc dziennie szklankę naparu a potem można zastąpić go skrzypem, który wzmacnia włosy i paznokcie.
Gdzie ją można dostać?
Niemalże wszędzie. Czy to zwykły sklep spożywczy, apteka czy drogeria, powinna być dostępna.
Wiadomo, nie jest to wspaniała herbata owocowa o genialnym smaku. dlatego, można do niej dodać mięte i smak jest zupełnie inny. Mi osobiście nie przeszkadza, bo gdy ma takie właściwości zniosę wszystko. Oczywiście w sklepach dostępne są różne smaki i z trawą cytrynową czy pomarańczą. W końcu czego dzisiaj nie znajdziemy w sklepach? :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz