Zdanie zmieniam jak typowa kobieta kilka razy w miesiącu, ale zdecydowanie przeważa opinie, że jednak błogosławieństwo.
Jest wiele kosmetyków, które pomagają ujarzmić jakże niesforne loki.
Gdy wstajemy rano i nasze włosy są we wszystkie możliwe strony świata na pewno pomogę takie produkty:
1. Gliss Kur
Tak na prawdę, każdy znajdzie butelkę dla siebie ponieważ każda ma inne właściwości a jednocześnie każda jest fajna jeśli chodzi o efekty. polecam
Pojemność: 100-250ml
Cena: od 18zł
2. Hair Locking Spray firmy Dexe
- Tak na prawdę, nie wiem skąd on się wziął w moim domu. Bo gdy weszłam do łazienki był już na półce :D Dokonałam małej kradzieży i postanowiłam go wypróbować. Fajny produkt, ale nie jakiś fenomenalny. Pomaga doprowadzić skręt do ładu, ale lekko skleja włosy jak lakier do włosów. Może jestem przewrażliwiona na tym punkcie, bo nie używam lakieru, ale nie lubię jak coś mi się klei. Pomimo tego, że włosy wyglądają fajnie i loki są takie jak być powinny to jednak jest małe "ale". Może innym to nie będzie przeszkadzać, w końcu trzeba czasami się poświęcić.
Produkt ten jest w sprayu więc łatwo go rozprowadzić.
Pojemność: 100 ml
3. Nivea flexible curls- balsam podkreślający loki i zapobiegający puszeniu się.
- ooo to jest fajny produkt. Konsystencja podobna jak balsamów do ciała, fajna sprawa. Podoba mi się zapach, nie wspominając o tym co robi z lokami. Powstają prawdziwe sprężynki! Zapobiega puszeniu się, więc firma nie kłamie :) Godny polecenia produkt.
Cena: od 12zł
4. Krem podkreślający loki firmy Joanna
Powiem tak: szału nie ma, ale przynajmniej nie wyglądam jak pudel z włosami tak napuszonymi, że strach popatrzeć. Używam go, jak sobie przypomnę albo faktycznie już nie daje rady. Ale zawsze warto mieć taki produkt w domu. Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda :)
Pojemność: 200g
Cena: od 12zł
Nie jestem jakąś wielką fanką nakładania wszystkiego na włosy. Ale bez odzywki w sprayu nie ruszam się z domu, bo nie da rady :D Wszystkie te produkty używam na suche włosy. Nie wyobrażam sobie jakby wyglądały moje włosy bez nich, jedno wielkie afro. Także posiadaczki przewspaniałych kręconych włosów, inwestujmy w nie! :)




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz