Co zrobić by były bielsze, za niewielkie pieniądze i w domu?
Wypróbowałam genialny sposób jaki jest "pasta" z węgla w tabletkach.
Tak, dobrze czytacie: WĘGLA. Na początku mnie to śmieszyło, jak węgiel, którego wcześniej używałam tylko w celach zdrowotnych może mi wybielić zęby? Przecież on jest czarny o.O
Ale postanowiłam to wypróbować i uśmiech był jeszcze większy jak pojawiły się efekty.
Może nie były one spektakularne, ale były o kilka tonów jaśniejsze a o to mi chodziło.
Nie oczekiwałam tego, że będą śnieżnobiałe ale jedynie jaśniejsze i tak też się stało.
Jak to zrobić?
- Najlepiej jest kupić węgiel w kapsułkach, również jest łatwo dostępny w aptece jak i ten w tabletkach. Nie różni sie on składem, jednak nie musimy go rozdrabniać w młynku tylko wystarczy przeciąć i wysypać gotowy proszek.
- Następnie łączymy to z olejem kokosowym. No ale nie oszukujmy się, nie kazdy posiada go w domu, może być również olej sezamowy czy jakikolwiek inny. Szczerze mówiąc ja po prostu stosowałam wodę. Jednak z kokosowym ma lepszą konsystencję i lepiej się nakłada na szczoteczke, jest po prostu jak pasta.
Co potrzebujemy?
- 2-3 tabletki węgla
- łyżeczka oleju kokosowego (bądź wody)
Jak stosować?
"Pastę" nakładamy na szczoteczkę i myjemy jak zwykle. Nie przeraźcie się, bo na prawdę robi się czarno w buzi. Następnie zamykamy usta na 2-3 minuty. Następnie wypłukujemy węgiel z ust i myjemy szczoteczkę.Mała rada: nie używajcie swojej ulubionej i nie wiadomo jakiej szczoteczki ponieważ po kilku szorowaniach ząbków staje się szara i trudno ją domyć.
A co z nadwrażliwością?
Rozmawiając ze stomatologiem, każdy powie wam że nie jest to inwazyjny krok jeśli chodzi o zdrowie naszych zębów. Jest on o wiele zdrowszy niż pasty czy paski wybielające. Ma on o wiele mniejszy stopień ścieralności, dlatego też nie powoduje nadwrażliwości i spokojnie można go stosować.Efekty powinny być widoczne już po pierwszym razie.
A co ile powtarzać taką kurację?
Ile chcecie. Może to być 3 czy 4 razy w tygodniu a potem tylko raz czy dwa by efekt się utrzymał. To już zależy od was samych.Cieszcie się pięknymi białymi ząbkami! Nadeszła wiosna a wraz z nią niech wasz uśmiech powali wszystkich na kolana!





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz